In Stock

Semaxin – podporuje mužskou plodnost a potenci

599,50 

Semaxin je vysoce kvalitní doplněk stravy, kterého složení podporuje mužskou plodnost a potenci. Účinně zlepšuje kvalitu spermatu a pomáhá udržovat mužské sexuální funkce. Účinky jsou opravdu překvapivé! Zjistěte, jak funguje!

  • Zvyšují množství spermatu
  • Posiluje erekci
  • Podněcuje touhu

Popis

Co je a jak funguje Semaxin?

Proces spermatogeneze je s věkem oslaben. Patrný je také výrazný pokles hladiny testosteronu. Díky tomu je sexuální výkonnost a plodnost narušena, a s tím souvisí i problémy s důvěrou v klíčových situacích.

 

Složky obsažené v Semaxinu redukují tyto příznaky, stimulují proces tvorby spermií a přispívají k udržení mužské sexuální funkce. Pravidelné užívání přípravku účinně zvyšuje touhu, takže budete připraveni na sblížení bez ohledu na věk, a fenomenální orgasmus bude korunou jejich a slávy.

Studie potvrdila účinnost přípravku Semaxin

Semaxin 12 je kombinací pečlivě vybraných složek s prokázaným klinickým efektem. Kombinace výtažků z rostlin, vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty, obsažené v přípravku má za následek mimořádně účinný doplněk stravy.

 

Složení Semaxinu podporuje proces spermatogeneze a zvyšuje pohyblivost spermií. Zlepšuje kvalitu semene, zvyšuje hladinu antioxidantů a inhibuje oxidační stres, který může snížit hladinu testosteronu v těle a snižovat funkci varlat. Semaxin má složení, které podporuje plodnost, a navíc obnovuje sexuální funkce.

Záruka bezpečnosti a účinnosti

Podporuje proces spermatogeneze, zlepšuje kvalitu a množství spermatu, posiluje erekci a zvyšuje libido, stimuluje proces produkce testosteronu.

Složení Semaxinu je 100% přírodní ingredience. Díky tomuto výrobku budete mít jistotu působení a nedostatek vedlejších účinků.

Pokud výrobek nesplňuje vaše očekávání, odešlete prázdné balení a vrátíme vám peníze. Proto je na Semaxin 90-ti denní záruka vrácení peněz!

Složení přípravku Semaxin

N-acetyl-L-cystein – důležitá aminokyselina, která je v organismu využívána, pro syntézi glutathionu, antioxidantu, který chrání buněčné DNA (je to velmi důležité pro genetický materiál semene).

Extrakt kozince (16% polysacharidů) – studie ukázaly, že stimuluje motilitu spermií, což má pozitivní vliv na mužskou plodnost. Vykazuje antioxidační vlastnosti, podporuje fyzické i duševní zdraví.

Vitamin E, vitamin B12, kyselina listová, zinek a selen Selenium SeLECT® – sada důležitých vitamínů a minerálních látek potřebná pro kvalitu spermií a normální spermatogenezi.

Extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris l.) (40% saponín) – zvyšuje potenci, výzkum ukázal, že má pozitivní vliv na plodnost.

Extrakt z květů šafranu

Extrakt z květů šafranu – stimuluje libido, účinně zlepšuje erekci a pomáhá zvýšit množství spermatu.

Extrakt z withanie opojné – působení této složky zlepšuje pohyblivost spermií a jejich počet. Početné studie ukázaly, že účinně reprodukční schopnost.

Semaxin – Často kladené otázky

Semaxin je univerzálně působící doplněk stravy, který podporuje mužskou sexuální výkonnost. Stimuluje produkci spermatu, posiluje erekci a zvyšuje libido.

Nákupem přípravku Semaxin obdržíte vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje složky, jež jsou prokazatelně účinné.

První účinky mohou být patrné po měsíci pravidelného užívání doplňku stravy.

Složení Semaxinu je 100% bezpečné a bez zbytečných plniv, přípravek byl podrobně testován podle základě jednotlivých složek.

Ano, zasíláme objednávky i do zahraničí.

Výrobek odesíláme v balení nezobrazujícím jeho obsah. Zaručujeme naprostou důvěrnost.

Doporučená dávka k požití jsou 2 denně mezi jídlem. Kapsulky zapijte cca 300 ml vody.

Proto je na výrobek 90-ti denní záruka vrácení peněz. Takže máte právo na vrácení peněz, pokud výrobek nesplňuje vaše očekávání.

Další informace

Tvar výrobku

Kapsle

Dostupné balení

1 balení, 2 balení + 1 zdarma, 3 balení + 3 zdarma

Každé balení obsahuje

60 kapslí

Hlavní použití

Klíčové vlastnosti

, , , , , ,

Složení

, , , , , , , , ,

Výhody

100% přírodní složení, 90 denní záruka vrácení peněz, Neobsahuje žádné škodlivé látky, Záruka účinnosti

Organické

Lékařský předpis

Způsob používání

2x denně mezi jídlem. Kapsulky zapijte cca 300 ml vody

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Semaxin – podporuje mužskou plodnost a potenci”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.