In Stock

Green Barley Plus – podporuje spalování tuků pro rychlé hubnutí

623,60 

Green Barley Plus je kombinací dvou z těch nejkvalitnějších ingrediencí: zeleného ječmene a garcinie cambogia. Vyzkoušejte maximální sílu spalování tuku a odstraňte toxiny!

  • Podporuje spalování tuků
  • Čistí tělo
  • Bojuje s celulitidou
  • Zlepšuje krásu

Popis

Co to je Member XXL

Green Barley Plus je číslo 1 mezi výrobky obsahujícími mladý zelený ječmen. Výtažek z této rostliny je přirozeným “specialistou” v oblasti hubnutí – komplexně napomáhá snížit a udržet normální tělesnou hmotnost: urychluje metabolismus, snižuje velikost tukové tkáně a snižuje množství tukových buněk.

 

V mladém ječmenu obsažené fruktany a frukto oligosacharidy přispívají k růstu prospěšné střevní mikroflóry, β-glukany regulují hladinu glukózy v krvi, odstraňují pocit hladu, vysoký obsah vlákniny snižuje chuť k jídlu, chlorofyl pomáhá udržet acidobazickou rovnováhu a vitamíny, minerály a enzymy pomáhají trávení a odstraňují toxiny z těla.

Výrobek má pozitivní účinek na oběhové systém – snižuje absorpci cholesterolu, triacylglycerolů a LDL „špatného” cholesterolu, zatímco způsobuje nárůst prospěšného HDL. Snižuje také povrch aterosklerotických změn v cévách (až o 30 %). Mladý ječmen je vynikajícím zdrojem antioxidantů, díky čemu oddaluje proces stárnutí a vykazuje vysokou účinnost proti civilizačním chorobám.

greenbarleyplus chart

Zvýšení sexuální touhy a velikosti penisu

Spalování tukového tkaniva

Mladý zelený ječmen a garcinia cambogia obsahují enzymy, které pomáhají trávení a vyprazdňování. Jeden z nich: lipáza rozkládá tuk na energii. Chrání proti nadýmání a zácpě.

Odstranění celulitidy

V zeleném ječmenu obsažený chlorofyl urychluje metabolismus tuků, čímž umožňuje zbavit se tuku z obtížných míst. Je výborný na celulitidu a vyhlazení povrchu kůže.

Očista těla

Green Barley Plus má silné detoxikační vlastnosti. Mladý zelený ječmen odstraňuje toxiny, včetně těžkých kovů. Tento efekt lze získat díky obsahu chlorofylu, beta-karotenu, zinku, mědi, které zvyšují metabolické procesy a detoxikují játra.

Green Barley Plus – Často kladené otázky

Green Barley Plus umožňuje odstranit příčiny problémů s váhou. Zlepšuje náladu a blahodárně ovlivňuje vzhled.
Výrobek je 100 % bezpečný. Nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.
Green Barley Plus urychluje metabolismus, zlepšuje spalování tuků, dodává energii, zlepšuje náladu, posiluje vlasy a nehty, umožňuje zbavit se celulitidy. To jsou pouze některé z jeho výhod.
Až 95 % lidí, kteří užívají Green Barley Plus zhublo minimálně 7 kilogramů. To, kolik zhubnete závisí na délce užívání přípravku a individuálních charakteristik organismu.
2 kapsuly denně, nejlépe 30 minut před jídlem. Přípravek zapijte cca. 300 ml vody.
Jedno balení obsahuje 60 kapsulí. Stačí na 1 měsíc hubnutí.

Záruka bezpečnosti a účinnosti

ZÁRUKA KVALITY

Green Barley Plus je produkt nejvyšší kvality, obsahuje pouze přírodní a originální složky, které pocházejí z ověřených zdrojů. Vyrobeno v renomované laboratoři pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

ZÁRUKA VRÁCENÍ

Nakupováním u nás nic neriskujete. Nabízíme vám jedinečnou záruku, kterou u konkurence nedostanete. Pokud výrobek nesplňuje vaše očekávání, pošlete nám balení a my vám vrátíme vaše peníze.

VYROBENO V EU

Green Barley Plus je doplněk vyvinutý v Evropské unii, podléhá přísným evropským standardům výroby a splňuje všechny formální požadavky týkající se každé fázi výroby a distribuce.

Další informace

Tvar výrobku

Kapsle

Dostupné balení

1 balení, 2 balení + 1 zdarma, 3 balení + 3 zdarma

Každé balení obsahuje

60 kapslí

Hlavní použití

Klíčové vlastnosti

, , , , , , , , , , ,

Složení

Výhody

100% přírodní složení, 90 denní záruka vrácení peněz, Neobsahuje žádné škodlivé látky, Záruka účinnosti

Organické

Lékařský předpis

Způsob používání

2 kapsuly denně, nejlépe 30 minut před jídlem. Přípravek zapijte cca. 300 ml vody.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Green Barley Plus – podporuje spalování tuků pro rychlé hubnutí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.