In Stock

African Mango – jedinečný přípravek na hubnutí a spalování tuků

809,25 

Tajemství skutečné efektivní diety na základě přírodního výtažku ze semen afrického manga Irvingia Gabonensis

  • Napomáhá účinnému spalování tuků
  • Napomáhá odstraňování škodlivých látek z organizmu.
  • Snižuje hladinu cholesterolu a chuť na jídlo.
  • Má vysoký obsah vláknin, což napomáhá trávení.

Popis

Co je African Mango

African Mango je řešením pro osoby, které už mají dost všech těch neúčinných diet a hubnoucích přípravků. Tento přípravek zdravým způsobem spaluje tuk a udržuje hmotnost těla v normě.

 

Tento přípravek byl vyvinut na základě velkého množství vitamínů a minerálů obsažených v africkém mangu. Semena tohoto ovoce obsahující velké množství vláknin, po kterém má člověk pocit sytosti a zároveň snižují chuť k jídlu. African Mango obsahuje rovněž silný antioxidant Irvingia Gabonensis, který podporuje hubnutí a spalování tuků. Navíc díky zharmonizování leptyny která se stará o správně přijímání energetických zdrojů, pomůže získat vaši vysněnou figuru. Již dlouhou dobu je velkou konkurencí pro všechny slavné hubnoucí přípravky, jež obsahují bobule Acai.

 

Jednou z jeho mnoha výhod stojících za zmínku je, že má blahodárný vliv na snižování hladiny cholesterolu. Dále jsou dokázány jeho protizánětlivé účinky. Navíc udržuje pravidelnou hladinu reaktivních proteinu a adinoponektynu. Reguluje hladinu glukózy v krvi a zbavuje tělo od přebytečných toxinů. Tyto všechny účinky African Mango mají pozitivní vliv na celý lidský organizmus.

Čím se odlišuje African Mango od jiných doplňků stravy?

Doplněk stravy African Mango vznikl na základě neobyčejného ovoce pocházejícího z Kamerunu, odtud název africké mango.

Přípravek se stal hitem na trhu s doplňkami stravy, protože je vyroben z čistě přírodních surovin a neobsahuje žádné škodlivé látky.

African Mango je vyráběno v licenci ve spojeném království, striktně v systému GMP (Good Manufacturing Practices).

Účinnost cenných látek

Ovoce manga obsahují celou škálu cenných vitamínů:

Existuje velké množství druhů tohoto ušlechtilého ovoce, ale pouze výtažek ze semen afrického manga, pocházející z deštných pralesů Západní Afriky podporuje hubnutí.

Nejcennější látkou z afrického manga jsou semena, kterým Afričané říkají „Ořechy Dikka“. Z těchto semen se vyrábí slavný výtažek, který po přidání poli fenolů, minerálů a vitamínů pozitivně ovlivňuje hladinu hormonů v těle.

Jak African Mango funguje a jak vám může pomoci

Vědci se domnívají, že výtažek ze semen afrického manga (Irvingia Gabonensis) zlepšuje do určité míry funkci metabolizmu a v důsledku toho:

Polifenoly jsou skupina chemických sloučenin obsažených v rostlinách (katechiny, quercetin, licniny, fenelokvasy, kyseliny ferulové, flavanomy) užívají se v léčbě mnoha nemocí. Směs poli fenolu, vitamínů a minerálů obsažená v africkém mangu dokáže účinně odblokovat buněční receptory. Čímž se zvyšuje naše citlivost na leptin a inzulin Tím způsobem nás ochraňuje před vznikem nových tukových buněk. Poli fenoly jsou také odpovědné za zvyšování hladiny leptinu (hormon vylučovaný do krve, jež reguluje příjem potravy) i přes přijetí nižší dávky sacharidů. Navíc vzhledem k vlastnostem poli fenolů zesilují proces lipolýzy. To znamená, že lidský organismus může používat nashromážděné tukové zásoby a zabraňovat tvorbě nových.

 

African Mango je doplněk stravy s obsahem 600 mg čistého extraktu z afrického manga! To svědčí o vysoké efektivnosti přípravku ve srovnání s jinými doplňky stravy.

 

Pokud hledáte jedinečný přípravek na hubnutí. Tak African Mango je jasná volba. Extrakt na podstavě ovoce plného vitamínů a minerálů pocházejících z deštných pralesů Západní Afriky.

Klinicky testované a potvrzené výsledky

Klinické studie potvrzují účinnost africké MangoV roce 2005 zůstalo africké mango lékařsky zkoumáno na University of Yaounde (Kamerun), kde potvrdili jeho vysokou účinnost!

 

Předmětem pozornosti byl vliv Irvingia Gabonensis (antioxidant obsažený v africkém mangu) na úbytek hmotnosti. Této studie se zúčastnilo 40 osob. Z tohoto celkového počtu obdrželo 28 z nich 3 denně dávku 1,05 gramů výtažku z afrického manga. Zbylých 12 osob dostalo placebo. Výzkum trval 4 týdny. Po této době se u lidí, kteří užívali africké mango, snížila hmotnost o 5,26%! Zatímco u osob s placebo váha klesla jen o 1,26%.

 

African Mango je vyzkoušený a nezvykle skutečný přípravek určený ke snížení přebytečných kilogramů. Tento doplněk je zcela bezpečný pro lidský organismus, nejenom že zredukuje vaší tukovou tkáň, ale rovněž pomůže udržet si vysněnou postavu.

 

Chcete se jednou pro vždy zbavit přebytečných kilogramů a špeků za které se tak stydíte? Vyzkoušejte přípravek African Mango!

NEJČASŤEJI KLADENÉ DOTAZY

Látky obsažené v African Mango příznivě ovlivňují hormonální rovnováhu. Dokáží organizmus zbavit škodlivých toxinů a zmenšují hladinu cholesterolu. Dule dochází ke snížení chuti na jídlo. V důsledku toho dochází ke spalování tukové tkáně a zastavení další její tvorbě. Výtažek se semen (Irvingia Gabonensis) African Mango opravdu pomůže shodit kila a dovolí vám se tak těšit z hubené postavy. African Mango už má tisíce spokojených uživatelů po celém světě. Účinnost je vědecky potvrzena.

Přípravek African Mango vznikl z afrického manga plného vitamínů a minerálů. Toto ovoce je ceněno po celém světe a používá se v léčení mnoha nemocí. Africké mango pochází z deštných pralesů Jižní Afriky, kde je také nazýváno „Ořechem Dikka“. Nejcennější látkou tohoto přípravku je extrakt ze semen afrického manga (Irvingia Gabonensis). Tato látka urychluje spalování tuků a příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu. African Mango má vysoký obsah vláknin, což účinně napomáhá trávení.

Přípravek African Mango je naprosto bezpečný a neobsahuje žádné škodlivé látky. Je čistě přírodní a bez žádných vedlejších účinků. Rovněž jeho užívání je velice jednoduché.

Správné dávkování je 1-2 kapsle během jídla.

Už v prvních týdnech užívání přípravku African Mango je možné pozorovat úbytek váhy a zlepšení nálady. Pro úplné zlepšení je rovněž potřeba zvětšit fyzickou aktivitu a používat vyváženou stravu.

Ano, African Mango je unikátní přípravek, který dokáže zlepšit funkci metabolizmu a pomáhá ve zbavení tuků z oblasti břicha. Výtažek obsažený v přípravku afrického manga skutečně účinně zrychluje a zlepšuje spalování tuků.

V roce 2005 byl na Univerzitě of Yaunde v Kamerunu proveden speciální výzkum, který měl zjistit jaký účinky má Irvingia Gabonensisn na úbytek hmotnosti těla. Po 4 týdnech výzkumu vědci zjistili, že u osob, které užívali výtažek z afrického manga se snížila hmotnost až o 5,26%! Zatímco vysoká účinnost přípravku African Mango zůstala potvrzena podrobným lékařským výzkumem.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pro dokončení objednávky vyberte počet kusů, druh doručení, způsob platby a vyplňte příslušný doručovací adresář.

Zboží vysíláme vždy do 48 hodin od přijetí objednávky. Doba doručení zboží zákazníkům je od 2 do 10 dní, čas se může měnit u mezinárodních balíků. Našich zákazníků si velice vážíme, a proto každý vyslaný balík bude tak dobře zabalen, že nikdo nepozná co v něm je.

Ano, přijímáme objednávky z Evropy, Severní Ameriky a Asie.

Balíky s prioritním statusem jsou Českou poštou vysílány bezplatně. Balíky vyslané přes DPD stojí 16€

Objednávky mohou být placeny bankovním převodem, elektronickým převodem, kreditní kartou, přes systém PayPal nebo na dobírku.

Ne. O bezpečnost elektronických transakcí se stará DotPay (převod elektronický) nebo CCNow (kreditní karty).

Další informace

Tvar výrobku

Kapsle

Dostupné balení

1 balení, 12 balení, 2 balení, 3 balení, 6 balení, 9 balení

Každé balení obsahuje

60 kapslí

Složení

, , , , , , , , , , ,

Hlavní použití

Klíčové vlastnosti

, , , , , , , , , , ,

Způsob používání

1-2 kapsle během jídla

Výhody

Je vyráběno ve spojeném království, striktně v systému GMP (Good Manufacturing Practices), Neobsahuje žádné škodlivé látky

Organické

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “African Mango – jedinečný přípravek na hubnutí a spalování tuků”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.